Hakkımızda


» Akademik Yapı

PROGRAMLAR
ÖGRETİM ELEMANI
EMAİL ADRESLERİ
BASIM ve YAYIN TEKNOLOJİLERİ PROGRAMI
Ögr.Gör.
 Harun PARLAK
harunparlak44@gmail.com
Ögr.Gör.
 Y.Türker ATİK
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI
Dr.Öğr.Üyesi
 Coskun HARMANSAH
Dr.Öğr.Üyesi
 Volkan SÖZERİ
Ögr.Gör.Dr.
 Nurcan SEYLAN
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Ögr.Gör.
 
 
ELEKTRİK PROGRAMI
Ögr.Gör.Dr.
 Mehmet BEKLERGÜL
Ögr.Gör.
 Mehmet DEDE
Ögr.Gör.
 Varsın KEMAHLIOĞLU
ELEKTRİKLİ CİHAZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Ögr.Gör.
 Tarık İMRENCE
Ögr.Gör.
 Selçuk ÇALIŞKANBAŞ
ELEKTRONİK HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Dr.Öğr.Üyesi
 M.Berkant SELEK
Ögr.Gör.
 Seyhan COŞKUN
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Dr.Öğr.Üyesi
 Mustafa ENGİN
Ögr.Gör.
 İlker ONGUN
Ögr.Gör.
 Şerife ÇAMCI
ENDÜSTRIYEL KALIPÇILIK PROGRAMI
Ögr.Gör.
 Niyazi GÖKÇEN
GIDA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Prof.Dr.
 Fulya TURANTAŞ
Prof.Dr.
 Ufuk YÜCEL
Dr.Öğr.Üyesi
 Ö.Kemal KEMAHLIOĞLU
Dr.Öğr.Üyesi
 Pınar BALKIR
Doç.Dr.
 Nazan KAVAS
GRAFİK TASARIMI PROGRAMI
Ögr.Gör.
 Habibe MERSİN
İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Ögr.Gör.
 Yücel CANLI
Öğr.Gör.
 İbrahim KARAÇAYLI
İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI
Ögr.Gör.
 Habibe Naza ŞENSAN
Öğr.Gör.
 Ahu KARABAL
Öğr.Gör.
 Özlem Arınık TOPUZ
KİMYA TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Prof.Dr.
 Nesibe AVCIBAŞI
Öğr.Gör.Dr.
 Belkız ADIGÜZEL
Öğr.Gör.
 Funda GAYRETOĞLU
Öğr.Gör.
 Cevahir BOZOĞLU
KONTROL VE OTOMASYON TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Dr.Öğr.Üyesi
 Dilşad ENGİN
Ögr.Gör.
 Serkan PINAR
MAKİNE PROGRAMI
Öğr.Gör.
 Fatih BABA
Öğr.Gör.
 Yakup EKİN
MAKİNE RESİM VE KONSTRÜKSİYON PROGRAMI
Öğr.Gör.
Hüsnü Ersin İNCE
Öğr.Gör.
Can GÖNENLİ
 
MEKATRONİK
Dr.Öğr.Üyesi
 Mustafa ENGİN
Öğr.Gör.
 Mücahit CANDAN
MEYVE VE SEBZE İŞLEME TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Dr.Öğr.Üyesi
 Ece Nüket ÖNDOĞAN
MOBILYA VE DEKORASYON PROGRAMI
Dr.Öğr.Üyesi
 Selçuk DEMİRCİ
Ögr.Gör.
 İhsan ERSOY
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI
Öğr.Gör.
 Canan YÜKCÜ
Öğr.Gör.
 Ebru TEKİN
Ögr.Gör.
 Haydar DEMİRKAN
OTO BOYA VE KAROSERİ PROGRAMI
Ögr.Gör.
 Recep EKREN
Ögr.Gör.
 Mustafa İBİŞ
OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Dr.Öğr.Üyesi
 Bülent DEMİR
Ögr.Gör.Dr.
 Haluk İŞLER
Ögr.Gör.
 Taner SERT
POLİMER TEKNOLOJİSİ PROGRAMI
Doç.Dr.
 Sami SAYER
Ögr.Gör.
 Seçkiner DÜLGER İRDEM
SERAMİK CAM VE ÇİNİCİLİK PROGRAMI
Dr.Öğr.Üyesi
 Kemal KÖSEOĞLU
Ögr.Gör.
 A.Perizat UNCULAR
Öğr.Gör.
 Beril SÜMER
SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK PROGRAMI
Ögr.Gör.
 Burcu ÇAKMAK
TARIM MAKİNELERİ PROGRAMI
Doç.Dr.
 Hülya ÖZ
Dr.Öğr.Üyesi
 Erdal ÖZ
 
Ar.Gör.Dr.
Seçkin SOYA
 

English Web Site Türkçe Web Site egemyo

Ege Meslek Yüksekokulu, Bornova / İZMİR
Telefon: ( 0 232 ) 373 62 19 | Fax: ( 0 232 ) 388 75 99 | e-posta: egemyo@mail.ege.edu.tr