EGE MESLEK YÃœKSEKOKULU MÄ°SYON VE VÄ°ZYON
Misyon
Sanayi ve hizmet sektörünün gereksinimi karşılamak üzere; yeni çıkacak teknolojileri izleyip baÅŸarı ile uygulayacak; özgür düÅŸünceli, araÅŸtırmacı, üretken meslek elemanı ve tekniker yetiÅŸtirmek.
Vizyon
Kendi kaynaklarını yaratıp kullanan, dünya standartlarında mesleki eÄŸitim veren, ürün ve hizmet üreten; öÄŸrenci ve personel memnuniyetini saÄŸlayacak kurum kültürünü oluÅŸturan ve bu özellikleri ile ulusal ve uluslararası düzeyde söz sahibi olan, örnek alınan lider bir kurum olmak.